Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mariah Carey del vetëm me mbathje në tapetin e kuq

Nga Rexhina Biba 0

Gjithmonë ka qenë e gatshme të tregojë format e saj fizike në çdo rast të mundshëm dhe Mariah Carey e ka bërë këtë gjë edhe mbrëmjen e së shtunës, kur në Las Vegas u pa ndoshta me veshjen më provokuese me të cilën ka dalë në publik.

Këngëtarja 46-vjeçare u pa në tapetin e kuq të 1 Oak at The Mirage me tiranta, geta dhe me shumë pak gjëra të tjera veshur.

Mariah u siguruar që të pasmet e saj të buta, të tonifikuara dhe të rrumbullakta të binin në sy, duke marrë një seri pozash provokuese.

1466943025mariah-lajmi

1466943067_mariah 1466943099_mariah1 1466943125_mariah2

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej