Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Luana dhe Faydee publikojnë “Yalla Habibi”, a do jetë ky një sukses i kësaj vere?!

Nga 27-shi 0

Moderatorja bukuroshe shqiptare nuk i ndahet muzikës.

Kësaj here ajo vjen me një bashkëpunim me këngëtarin e njohur ‘Faydee’’.

Kënga e titulluar “Yalla Habibi” është publikuar pak minuta më parë dhe mendohet të jetë një sukses i vërtetë i kësaj vere.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej