Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Liverpuli, humbet dy yjet përpara sfidës me Barcelonën

Nga Klodiana 0

Trajnieri i Liverpool, Jyrgen Klop e ka konfirmuar në konferencën për shtyp, se Salah dhe Firminjo nuk do të jenë të gatshëm për sfidën e nesërme.

Me rezultatin 3-0 në disfavor dhe me dy sulmuesit më të mirë që ka në dispozicion, tashmë kthimi i rezultatin ndaj Barcelonës do të jetë i pamundur.

Salah, kujtojmë se u dëmtua në sfidën me Njukasëllin, pasi u përplas me portierin kundërshtar, ndërsa Firminjo ka një problem që e mundon prej dy javësh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej