Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lirohet polici i videos intime, nuk ka denoncuese për ngacmim

Nga Media 0

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër la të lirë inspektorin e Gruemirës, Berhan Bajrakurti, i cili u arrestua pas publikimit të një videoje, ku shfaqej duke kryer veprime intime.

Për mungesë provash, gjykata rishikoi masën e dhënë më parë, që e linte një muaj në burg efektitivin, i cili tani do të ketë vetëm detyrim paraqitjeje.

Gjatë seancës gjyqësore që u zhvillua me dyer të mbyllura, Bajrakurti mohoi akuzën për ngacmim seksual të një 15-vjeçareje. Hetimet e policisë vijojnë, por ende nuk ka asnjë denoncuese të identifikuar nga policia, për videon që u bë publike në internet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej