Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Largimi i Becit, ja drejtori i ri i Fondit Shqiptar të Zhvillimit

Nga Klodiana 0

Pas largimit të Benet Becit është mësuar emri i ri i drejtorit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit. Mësohet se në krye të këtij institucioni është emëruar Dritan Agolli, i cili ka qenë më herët ish-administrator në Bashkinë e Tiranës.

Kujtojmë Benet Beci u emërua drejtor i ri i KESH pas shkarkimit të Agron Hetoja. Nga viti 2005 deri më sot, Beci mbante postin e Drejtorit Ekzekutiv në Fondin Shqiptar të Zhvillimit.

Ai ka qenë gjithashtu edhe anëtar i Komitetit të Kontrollit të Bankës së Kreditit të Shqipërisë për periudhën Shtator 2005–Janar 2008.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej