Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kylie Jenner pozon tërësisht nudo për Playboy

Nga 27-shi 0

Miliardierja më e re Kylie Jenner ka pozuar plotësisht nudo në krahët e partnerit të saj Travis Scott.

Foton 22-vjeçarja ka postuar në Instagram me mbishkrimin  “Kur Houston takon Los Angeles. @playboy. së shpejti “. 

Çifti ka pozuar për revistën e njohur “Playboy”. Kylie po ecën në gjurmët e së motrës Kim Kardashian, e cila gjithashtu vite më parë ka pozuar për “Playboy”.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej