Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur lapsin e kap injoranti dhe pushtetin tradhëtari, vendi kthehet në një xhungël…

Nga 27.al 0

Kur lapsin e kap injoranti, pushkën krimineli, pushtetin tradhëtari, vendi kthehet në një xhungël ku s’mund të jetojnë njerëzit.

“Më aktual se kurrë më parë në Shqipërinë e sotme ky evidentim i para 150-të vitesh.” shkruan kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Bujar Nishani në një postim në Facebook për të përshkruar situatën politike në vend.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.