Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kris pistoleta në ish-Blloku. Plagoset i riu

Nga 27.al 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Një i ri ka mbetur i lënduar me armë, teksa ndaj tij janë qëlluar disa plumba.

Ngjarja ka ndodhur në një nga lokalet e njohura të zonës, pak metra larg ish-vilës së Enver Hoxhës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej