Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Konstituohet Këshilli i Shkodrës/ Brisela Kadia zgjidhet kryetarja e re

Nga Klodiana 0

Brisela Kadia zgjidhet në krye të këshillit bashkiak, e cila arrti të marrë besimin në formë unanime nga të gjithë anëtarët e këshillit.

Këshilli Bashkiak i Shkodrës është konstituuar pas një mbledhje e cila zgjati për afron 90 minuta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej