Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koleget dhe mikeshat surprizojnë sërish, Aulona dhe Fatma në pritje të ëmbël

Nga Ejona 0

Dy moderatoret e ‘ThumbOn’, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolege prej vitesh.

Ato shihen shumë shpesh të shoqëruara, larg ekranit, në jetën e tyre të përditshme dhe së fundmi janë fotografuar pranë një farmacie. Të dyja mbanin në duar nga një test shtatzënie.

“Dritare.net” ka publikuar foto të tyre dhe burime të sigurta për to, kanë konfirmuar lajmin se Fatma dhe Aulona janë shtatzënë në të njëjtën kohë.

Nga fotot moderatoret duken shumë të lumtura për lajmin e ëmbël dhe lumturia e tyre është e dyfishtë: njëherë për veten e njëherë për shoqen.

Kujtojmë se Aulona dhe Fatma janë bërë nëna pak vite më parë për herë të parë, Aulona e një vajze dhe Fatma e një djali.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej