Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koka e “Bajrave” futet live në Instagram nga qelia e burgut 313

Nga Ejona 0

Koka e grupit të “Bajrave”, Safet Bajri ndonëse i arrestuar disa muaj më parë dhe qëndron i izoluar në burgun 313 është futur live në Instagramin e tij.

Ndonëse ligji ndalon rreptësisht përdorimin e telefonave celularë në ambiente ku të burgosurit vuajnë dënimin, Bajri ka publikuar live pamje në kohë reale të emisionit të humorit “Portokalli” brenda burgut 313.

Ndaj tij rëndojnë akuza të rënda, ndërsa mediat e Belgjikës kanë theksuar se Safet Bajri bën jetë të shtrenjtë dhe i rrethuar nga luksi. Ky lloj “stili’ duket se nuk i ka munguar atij as në Tiranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej