Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këngëtari Sidrit Bejleri bëhet baba për herë të tretë: Faleminderit Zot për një dhuratë tjetër të paçmuar

Nga Ejona 0

Dita e sotme ka qenë e shënuar për kengëtarin shkodran Sidrit Bejleri, i cili është bërë baba për herë  të tretë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi të dorës së vogëlushes në Instagram.

“Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëseerdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë!”- shkruan Sidriti në një postim në Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej