Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këngë kushtuar të bijave, Manjola Nallbani përlotet në intervistë

Nga Ejona 0

Këngëtarja Manjola Nallbani disa ditë më parë dhuroi një koncert recital mjaft të bukur për të gjithë artdashësit e saj.

Mes këngëve të kënduara ishte edhe një kushtuar së bijës që jeton në Londër, me të cilën ka treguar se është shumë e lidhur.

Në një intervistë për “Jo vetëm modë” me Orinda Hutën, këngëtarja e përlotur ka rrëfyer me emocion mbi dedikimin për vajzat e saj.

“Ne jemi prindër shumë të lidhur me fëmijët. Unë edhe kur shkoj jashtë dhe më thonë, akoma nuk je mësuar dhe unë u them: kurrë nuk kam për t’u mësuar. Sa të kem jetë nuk do mësohem me këtë gjë. Këtë këngë nuk desha ta këndoj në mes se e di se sa herë ta këndoj kam këtë lloj ndjesie!”, u shpreh ajo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej