Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kapet peshkaqeni mbi 3 metra në afërsi të ishullit të Sazanit (foto)

Nga Ejona 0

Një tjetër peshkaqen me përmasa të mëdha është kapur në ujërat shqiptare në afërsi të ishullit të Sazanit.

Sipas peshkatarëve, peshkaqeni peshon plot 200 kg dhe ka gjatësi 3.3 metra.

Kujtojmë se gjatë kësaj periudhe disa peshkaqenë janë kapur në detet shqiptare duke krijuar panik edhe tek pushuesit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej