Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kapet në Kapshticë kamioni me 200 kg drogë, arrestohet shoferi

Nga Klodiana 0

Në Kapshticë është kapur një sasi e madhe droge në një kamion. Bëhet me dije se kamioni me destinacion Greqinë kishte të fshehur një sasi rreth 200 kg kanabis.

Policia njofton se në pranga ka rënë drejtuesi i mjetit, rreth 55 vjeç nga Tirana.

Mësohet se sasia e lëndës narkotike ishte e fshehur në tavanin e kamionit. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen, si dhe identifikimin e autorëve të tjerë të përfshirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej