Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kaia Gerber feston 18-vjetorin me një look në nderim të mamit Cindy Crawford

Nga Klodiana 0

Të premten në mbrëmje për festën e ditëlindjes së saj të 18, top modelja Kaia Gerber është prezantuar me një veshje të Versaces, që të kujton look-un e nënës së saj Cindy Crawford në MTV Video Music Awards në 1992. Të apasionuarit e modës e kanë dalluar menjëherë dhe i kanë bërë elozhe modeles së re, që ka dashur me këtë rast të nderojë, edhe pse në ditën e saj të lindjes, një ikonë pa kohë siç është nëna e saj Cindy Crawford.

Për festën e saj Kaia kishte veshur një minifund lëkure të zi me një body gjithashtu të zi, një rrip dhe sandale të zeza, me rripa deri lart në gju.

Në look-un e Kaia nuk mungonin të qëndisurat e stilit të Viteve 90. Në festë natyrisht nuk mund të mungonte edhe nëna Cindy Crawford.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej