Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ka lindur pak orë më parë, por fotoja e tij po bën xhiron e botës. Prindërit dhe mjekët nuk kanë fjalë!

Nga Klodiana 3

Është normale që kur një fëmijë lind, e gjithë familja fillon t’i bëjë fotografi, pasi është një moment shumë i rëndësishëm dhe askush nuk dëshiron të humbasë orët e para të jetës.

Sidoqoftë, ne e dimë se fotografitë më të këndshme mund të merren kur fëmijët janë rreth një vjeç, kur fillojnë të bëjnë hapat e tyre të parë dhe fillojnë të zbulojnë botën përreth tyre.

ShkodraNews shkruan: Ky fëmijë pak orë pas lindjes së tij arriti t’i bëjë prindërit e tij të qeshin me shpirt, madje edhe të gjithë stafin e pranishëm në sallën e lindjes.

Shihni foton e këtij të porsalinduri që ka bërë tashmë xhiron e internetit: Është ky fëmijë që, pak pasi ka lindur, ka zënë këtë pozicion si të një personi të rritur, shkruan ShkodraNews.

Për më tepër, shikimi i humbur lart jep përshtypjen se tashmë është lodhur nga jeta.
Një nga njerëzit që e ndau në rrjete sociale këtë foto shkroi: “Kur je i porsalindur dhe prindërit duan të cilat janë planet tuaja!”.

Ka lindur pak orë më parë, por fotoja e tij po bën xhiron e botës. Prindërit dhe mjekët nuk kanë fjalë!

Loading...

Komente (3)

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej