Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Julian Deda dhe Renis Gjoka i bashkohen protestës: Jemi këtu me studentët

Nga Media 0

Edhe artistët janë të ndarë në dy kampe. Ndërkohë që disa prej tyre përsërisin fjalët e kreut të qeverisë për dialog, aktori Julian Deda dhe këngëtari Renis Gjoka i janë bashkuar protestës së studentëve para Kryeministrisë.

Ata  kanë publikuar një foto së bashku në protestë dhe shprehen në mbështetje të studentëve,

“Ne jemi këtu me studentët,”-shkruan Deda në një postim në Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej