Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jolie shoqërohet nga fëmijët e saj në premierën e The Brewerinner

Nga Klodiana 0

Aktorja Angelina Jolie është parë e shoqëruar nga fëmijët e saj të dielën në premierën e filmit të saj në Toronto Film Festival.
Në tapetin e kuq aktoren e kanë shoqëruar gjashtë nga fëmijët e saj, të cilët pozuan së bashku me aktoren në premierën e The Brewerinner.
Pas problemeve që kishin pas ndarjes duket se divorci mes çiftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt po ecën ashtu siç ishte planifikuar

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej