Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jennifer Lopez feston sot 51-vjetorin e ditëlindjes

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e famshme amerikane, Jennifer Lopez feston sot 51-vjetorin e ditëlindjes.

Ylli i muzikës është prej disa kohësh në një lidhje dashurie me Alex Rodriguez. Ajo ka dy fëmijë, Emme dhe Maximilian, nga martesa e mëparshme me Marc Anthony.

Karriera e saj muzikore dhe artistike ka nisur ne vitin 1986 duke krijuar shumë hite dhe albume të pavdekshme.

J Lo e ka provuar veten me sukses edhe në aktrim duke patur role në filma të njohur televiziv.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej