Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Jane Fonda heq dorë nga operacionet kirurgjikale: Ishte një drogë

Nga Klodiana 0

Në moshën 82-vjeçare Jane Fonda ka vendosur të heqë dore nga ndërhyrjet estetike.

Ajo kurrë nuk ka mohuar që ka bërë ndërhyrje kirurgjikale, artistja ka rrëfyer për “Elle Canada” se ka vuajtur nga varësia e bisturisë, prej të cilës ka vuajtur shumë për vite të tëra

“Ishte një tjetër drogë që zëvendësoi buliminë (çrregullimi me të ngrënin). Nuk mund të shtirem. Duhet të punoj çdo ditë për të pranuar veten kjo që jam dhe nuk është e lehtë. Është një luftë e vazhdueshme, sepse jam rritur në një kohë ku femrat konkurronin si mace mes tyre. Sot gjërat kanë ndryshuar dhe nuk ka limit për atë që mund të realizojmë nëse bashkëpunojmë të gjitha së bashku”, ka thënë Jane Fonda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej