Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

J.Lo ndërpret koncertin në Nju Jork, i ikin dritat (Film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Jennifer Lopez sapo kishte filluar koncertin e saj, kur një ndërprerje masive e energjisë përfshiu qytetin e Nju Jorkut.

Përmes një statusi në Instagramin, Lopez dha një mesazh për fansat e saj dhe shpjegoi se shfaqja ishte anuluar për shkak të rrethanave të paparashikueshme.

“E shkatërruar dhe zemërthyer që nuk mund të performoj për të gjithë ju sonte. Por koncertin do e bëjmë. Ju premtoj. Ju dua”, ka shkruar ajo. Më pas ajo ka bërë një tjetër postim në Instagram ku ka njoftuar se koncerti do të mbahet të hënën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej