Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Iran/ Shembet pallati 15 katësh, së paku 30 të vdekur

Nga Klodiana 0

Një ndërtesë 15 katëshe ka është shembur nën flakë ku për pasojë kanë vdekur rreth 30 persona.

Ndërtesa për shkak të rënies së zjarrit  ndodhi edhe shëmbja duke zënë poshtë së paku 30 persona.

Bëhet me dije se ndërtesa e shembur i përket vitetve 60 ku ndodhej në qendër të Teheranit.

Nga hetimet  paraparake  viktimat mendohet se janë të gjithë zjarrfikës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej