Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I humbur që prej të hënës, 66 vjeçari gjendet i pajetë në Delvinë

Nga Ejona 0

Një 66-vjeçar i identifikuar si Zeman Kusho është gjetur i pajetë në Delvinë.

I moshuari nga Stjari i Delvinës rezultonte i humbur që prej të hënës. Ai kishte dalë për të konsumuar një kafe në lokalin e lagjes në fshatin Stjar dhe nuk ishte kthyer më.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje, por dyshohet se shkak mund të jenë bërë edhe temperaturat e larta që mund të kenë sjellë probleme në shëndetin e 66-vjeçarit. Sipas policisë, viktima nuk rezulton të ketë shenja dhune.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej