Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I arrestuar për vjedhje me dhunë, Fatjon Bushgjoka arratiset nga burgu i Rrogozhinës

Nga Ejona 0

Një i burgosur është arratisur ditën e sotme nga burgu i Rrogozhinës.

Mësohet se i burgosuri Fatjon Bushgjoka kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.

Bushgjoka është dënuar për vjedhje me dhunë.

Policia po punon për gjetjen e Fatjon Bushgjoka dhe ta rikthej atë në qeli për të kryer dënimin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej