Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humbet bastin me Lakazet, Ozil bëhet biond

Nga 27-shi 0

Mesut Ozil ka habitur opinionin sportiv me ndryshimin e “look”-ut të tij, kur u shfaq me flokë të bardha platin në stërvitjen me Arsenalin.

Rreth fantazistit ka pasur reagime të shumta, pjesa më e madhe e tyre negative. Megjithatë, përmes një videoje, gjermano-turku ka zbuluar se situata lidhet me një bast të vendosur me shokun e skuadrës Aleksandre Lakazet.

“Humba një bast: sfidën e goditjes së traversës: unë, Kolashinac dhe Shkodran Mustafi”. Tani mbetet të kuptohet nëse Mustafi dhe Kolashinac do të respektojnë bastin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej