Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb jetën sapo del nga zyra punonjësi i Bashkisë Delvinë

Nga Ejona 0

Pasditen e sotme, një punonjës bashkie ka humbur në qytetin e Delvinës.
Sopot Kamberi, me detyrë përgjegjës i gjendjes civile , akoma në rrethana të paqarta humbi jetën sapo la zyrën e tij të punës.
Mësohet se ai nuk është ndjerë mirë dhe sapo ka dalë nga puna dhe është dërguar menjëherë në spital ku aty ka ndërruar jetë.
Raportohet se dyshimet e para janë se 50-vjeçari ka pësuar atak kardiak.
Por fjala e fundit i mbetet espertizës mjeko-ligjore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej