Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Halli i madh/ Porsi ky ushtar, ne, cilin gomar mbajmë në shpinë?

Nga 27-shi 0

Një ushtar mban në krah gomarin. Nuk e bën, sepse e do gomarin, por sepse është zonë e minuar.

Nëse gomari do të shkonte i lirë do t’i hidhte të gjithë në erë.

E dimë që është e vështirë, gati e pamundur ta mbash, por duhetme qep gojën dhe të mbajmë secili gomerët e tij në këtë moment.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej