Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitje me armë në Burrel, persona me maska grabisin 15 mijë euro

Nga Ejona 0

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Burrel, ku disa persona të maskuar i kanë grabitur një qytetari shumën prej 15 mijë eurosh.

Ata e kanë pikasur atë teksa ka qenë duke marrë paratë nga një bankë e nivelit të dytë, dhe i kanë zënë pritë në rrugën që të çon në fshatin Derjan  të njesisë administrative Lisë të Matit në afërsi të labidarit të Zenishtit.

Disa persona të maskuar dhe të armatosur i kanë zënë pritë shtetatsit me iniciale D.B dhe i kanë marrë shumën prej 15 mijë eurosh. Policia dhe prokuroria kanë qenë në vendngjarje dhe po hetojnë për kapjen e autorëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej