Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet e vdekur modelja braziliane

Nga Rexhina Biba 0

Modelja 28-vjeçare Aline Furlan, e cila ishte zhdukur prej më shumë se dy javë, është gjetur e vdekur në San Paulo të Brazilit.

Trupi i modeles është gjetur pranë makinës së saj, në fund të një shkëmbi. Sipas policisë vdekja e saj mund të jetë shkak i një aksidenti me makinë, por nuk përjashtohet  edhe mundësia e një sulmi.

“Ne jemi duke hetuar. Në këtë moment gjithçka duket një aksident, por nuk përjashtojnë asnjë hipotezë”, ka deklaruar shefi i policisë së Sao Paulos.

ker1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej