Gigi Hadid shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (Film)

Duhet të lëçisni

26-vjeçari rreh dhe detyron të dashurën për marrëdhënie seksuale me forcë, shpallet në kërkim

Një ngjarje e rëndë është raportuar në policinë e Tiranës, ku një 26-vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohet se rrahu dhe kreu marrëdhënie...

Vendosja e tritolit ndaj Preng Gjinit, “Akuza” thërret në takim drejtuesit e policisë së Tiranës

Drejtuesit e Policisë së Shtetit kanë nisur një takim në orën 11:00 në Prokurorinë e Tiranës. Raportohet se në qendër të takimit është hetimi i...

Takimi me kryeministrin/ Manastirliu: Javën tjetër pritet të nisë tryeza e diskutimeve konkrete

Pas përfundimit të takimit të mjekëve në Kryeministri, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu theksoi se nga java tjetër pritet të nisë tryeza e diskutimeve...

Rikthehet tenori i njohur, Gjipali: TKOB nuk ka qenë asnjëherë në dorën e dikujt që njeh lirikën

Tenori i njohur Josif Gjipali do të rikthehet ditën e nesërme në skenë pas shumë kohësh shkëputje. Ai do të sjellë në skenë një...

Modelja e njohur me famë botërore, Gigi Hadid është në pritje të fëmijës së saj të parë. Gigi është treguar shumë e rezervuar duke mos zbuluar asnjë detaj.

Së fundmi, supermodelja ka shuar kuriozitetin e fansave që kanë kërkuar një foto të barkut të rrumbullakosur. Në një video live në Instagram, Hadid shpjegoi arsyen përse ka vendosur ta mbajë larg vëmendjes së mediave këtë periudhë të ëmbël të jetës së saj.

Kjo nuk është gjëja më e rëndësishme që po ndodh në botë. Kjo është arsyeja pse ndjeva se nuk është diçka që duhet ta ndaja me njerëz të tjerë, veç familjes dhe miqve të mi. Shumë njerëz kanë humbur jetën për shkak të koronavirusit, pastaj lëvizja Black Lives Matter dhe prandaj mendova se prania jonë në rrjetet sociale duhej përdorur për këto kauza.”, tha Gigi.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

26-vjeçari rreh dhe detyron të dashurën për marrëdhënie seksuale me forcë, shpallet në kërkim

Një ngjarje e rëndë është raportuar në policinë e Tiranës, ku një 26-vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohet se rrahu dhe kreu marrëdhënie...

Vendosja e tritolit ndaj Preng Gjinit, “Akuza” thërret në takim drejtuesit e policisë së Tiranës

Drejtuesit e Policisë së Shtetit kanë nisur një takim në orën 11:00 në Prokurorinë e Tiranës. Raportohet se në qendër të takimit është hetimi i...

Takimi me kryeministrin/ Manastirliu: Javën tjetër pritet të nisë tryeza e diskutimeve konkrete

Pas përfundimit të takimit të mjekëve në Kryeministri, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu theksoi se nga java tjetër pritet të nisë tryeza e diskutimeve...

Rikthehet tenori i njohur, Gjipali: TKOB nuk ka qenë asnjëherë në dorën e dikujt që njeh lirikën

Tenori i njohur Josif Gjipali do të rikthehet ditën e nesërme në skenë pas shumë kohësh shkëputje. Ai do të sjellë në skenë një...

Rrahu tre vajzat e tij, policia arreston 44-vjeçarin

Policia e Tiranës ka arrestuar një 44-vjeçar pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj 3 vajzave të tij. Ndërkohë 44-vjeçari ka shkelur vendimin e dhënë...