Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gazetari Sokol Balla shijon pushimet në Rio de Janeiro, na përshëndet me videon e publikuar (film)

Nga 27-shi 0

Gazetari i njohur Sokol Balla ka publikuar një video nga pushimet në Rio de Janeiro ku shfaqet shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Sokoli shfaqet duke kërcyer si reper buzë detit nën tingujt e këngës “Rio” të Ledri Vulës. Ndërkohë ai ka vendosur të zbulojë edhe tatuazhet e tij, me të cilat ka mbuluar tërësisht të dy krahët.

“Pershendes Ledri Vulën dhe te gjithe ju”, shkruan Balla krahas videos.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej