Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gashi publikon foton me futbollistin e njohur shqiptar

Nga 27-shi 0

Reperi Gashi ka publikuar foto me futbollistin e njohur.

Ai publikon imazhe të ndryshme me emra të njohur, e së fundmi e ka publikuar një foto ku shfaqet duke komunikuar me video me futbollistin e njohur shqiptar, Xherdan Shaqirin.

Gashi e ka quajtur vëlla Shaqirin. “Vëllai im, mbret i vërtetë”, ka shkruar ai pranë postimit.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej