Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Futbollisti i kombëtares i jep fund beqarisë, martohet në fshehtësi

Nga 27-shi 0

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me partneren e tij Herolinda, në fshehtësi dhe në një ceremoni larg qendrës së opinionit publik.

Familjarët e futbollistit kanë zhvilluar një ceremoni, siç e do tradita. Ditën djeshme ishte marrja e nuses, ndërsa sot pritet dasma në një restorant, ku janë të ftuar rreth i gjerë shoqëror.

Të ftuar do të jenë familjarë, futbollistë dhe miq të ngushtë të futbollistit. Lenjani ka zgjedhur të jetë hermetik, duke mos postuar asnjë foto, por nuk ia ka dalë dot. Një foto ka qarkulluar në rrjetet sociale, ku çifti shfaqet duke kërcyer.

lenjani
Lenjani-nusja-dasma11
Lenjani-nusja-dasma1
Lenjani-nusja-dasma

/Panorama Sport/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej