Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Film i animuar për “Spice Girls”, pjesë edhe Victoria Beckham

Nga Klodiana 0

Anëtaret e grupit të njohur “Spice Girls” janë rikthyer duke realizuar një tur muzikor me hitet e tyre të vjetra, por edhe këngë të reja. Përveç rikthimit në muzikë vajzat e grupit të njohur kishin menduar të realizonin edhe një film të dytë, lidhur me të gjithë eksperiencën e “Spice Girl”.

Ky film pritet të jetë të jetë i animuar dhe mësohet se Victoria ka pranuar të bëhet pjesë e tij bashkë me vajzat e tjera. Sipas një përfaqësuese të “Paramaunt” ideja është prezantuar që në kohën kur po bëheshin planet për ribashkimin e grupit dhe se të pesta vajzat do të jenë pjesë e filmit.

Aktualisht katër vajzat e tjera Mel B, Mel C, Emma Bunton dhe Geri Horner, janë duke performuar në të gjithë Anglinë gati çdo javë dhe po bëhen gati për të përformuar për 3 netë rresht në Wembley.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej