Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Feston sot 42 vjetorin e lindjes/ Një grup studentësh surprizojnë ish-deputeten Grida Duma (film)

Nga Ejona 0

Ish deputetja e PD dhe njëkohësisht pedagoge, Grida Duma feston sot 42 vjetorin e lindjes.

Një grup studentësh i kanë organizuar një surprizë ish deputetes, të cilët fiks në 00:00 me një tortë në dorë i kanë kënduar këngën e ditëlindjes.

Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë.

“Dëshirë? Dëshirat janë në zot”, dëgjohet të thotë Duma.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej