Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Era dhe Nora Istrefi mbajnë të premten koncert bamirësie për të prekurit nga tërmeti

Nga Ejona 0

Dy këngëtaret dhe motrat e njohura Era dhe Nora Istrefi do të mbajnë koncert bamirësie për të prekurit nga tërmeti.

Lajmin e bën të ditur vetë Era Istrefi përmes një postimi në Instagram.

Era shprehet se ndonëse nuk po merret me koncerte së fundmi, ajo dhe Nora do shkojnë në Tiranë për të përformuar, në mënyrë që t’u dilet në ndihmë atyre që janë prekur nga tërmeti.

“Edhe pse nuk majë koncerte që sa per shkak qe jom tu u mare me projekte t’reja, mvjen mire qe kemi me u pa t’premten n’Tirane sidomos per arsyen qe tgjitha fitimet kan me u perdore per ndihma te njerezve qe kan nevoje ne Shqipri”, shkruan Era.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej