Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eneida Tarifa fiton festivalin e “Këngës Magjike 2019”

Nga 27.al 0

Këngëtarja Eneida Tarifa është fituesja e Këngës Magjike 2019.

Ky edicion i Këngës Magjike i është një misioni të veçantë “këndo për të ndërtuar”.

Të ardhurat nga shitja e biletave kanë shkuar për të prekurit nga tërmeti.

Gjatë fjalës së saj Eneida Tarifa ka “ndarë çmimin” me kolegen e saj Fifi ishte në vendin e dytë në renditjen e këtij festivali.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej