Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elvana publikon këngën e saj më të re, por fansat e kritikojnë për këtë detaj (film)

Nga 27-shi 0

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Këngëtarja e talentuar u është kthyer koncerteve së fundmi, ndërkohë që pas bashkëpunimit me Capital T dhe me këngëtarin e suksesshëm Ardian Bujupi, ajo ka sjellë së fundmi këngën e saj më të re të shumë pritur e cila titullohet “A m’don”.

Sapo është publikuar ka arritur një shikueshmëri shumë të lartë 13 mijë klikime, e cila është pëlqyer tepër shumë nga të gjithë.

Ka marrë shumë komente positive pë këngën e saj të re, por vetëm një koment tërhoqi vëmendjen e të gjithëve:

“Kur tkesh kohe leju icik kohe kolegeve se gjynah i ke lene shm mbrapa”- ka shkruar një fanse këngëtares.

/intv/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej