Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eliza Dushku tregon foton me barkun e rrumbullakosur dhe pa grim (foto)

Nga Klodiana 0

Aktorja e famshme shqiptare, Eliza Dushku është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Lajmi u bë i ditur disa javë më parë, në premierën e filmit “Mapplethorpe”, ku aktorja u shfaq me barkun e rrumbullakosur së bashku me partnerin e saj, Peter Palandijan.

Së fundmi Eliza ka postuar një foto ku tregohet barku i rritur tashmë dhe aktorja duket më e bukur se asnjëherë më parë. Ajo shfaqet e pagrimuar me dorën te barku dhe mjaft e lumtur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej