Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elbasan/ Zjarrfikësin e kafshon gjarpri, niset drejt spitalit me urgjencë

Nga Ejona 0

Ditën e sotme një efektiv zjarrfikës është pickuar rreth një orë më parë nga gjarpri.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë një operacioni për shuarjen e një zjarri në fshatin Lukaxhi, njësia administrative Labinot Mal.
Me ndihmën e kolegëve të tjerë zjarrfikësi është shoqëruar deri në rrugën e automjeteve dhe me pas është marrë nga autoambulanca për t’u shoqëruar drejt spitalit të Elbasanit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej