Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama si aktor tek filmi i Ermal Mamaqit, shihni maskimin e tij

Nga 27-shi 0

Prej kohësh po flitet për filmin e ri të Ermal Mamaqit, “I Love Tropoja”. Në rrjetet sociale janë postuar shpesh foto, ku duken disa nga emrat më të njohur të skenës, që do të marrin pjesën në këtë film.

Por ajo që nuk e kishim menduar kurrë është se edhe kryeministri Rama merr pjesë në këtë produksion. Ashtu si shihet edhe nga fotot, kreu i qeverisë ka një rol ku shfaqet tërësish i transformuar. Me paruke dhe me një sy ngjyrë tjetër, kjo është pamja e Ramës në filmin e Mamaqit.
auto_Untitled-31567680408
auto_2ce42c99-875a-473c-9518-79a0b2161eca1567679149
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej