Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edhe gushti “afrikan”, temperatura nesër 40 gradë

Nga Media 0

Edha gjatë muajit gusht temperaturat do të vijojnë të jenë të larta.

Ndërsa nesër do të kulmojë i nxehti, kur pritet të ketë rritje të temperaturave që do të arrijnë deri në mbi 40 gradë celsius në disa qytete të vendit.

Rreshjet e shiut edhe gjatë këtij muaji do të jenë të pakta, kryesisht në vendet malore.

Sinopsikantët këshillojnë njerëzit të shmangin lëvizjen në oraret e pikut si dhe të konsumojnë sa më shumë lëngje e të qëndrojnë në ambiente të freskëta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej