Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Lezhë/ 40 vjeçari vetëdigjet me benzinë, humb jetën

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ishull Lezhë pasi një 40-vjeçar është spërkatur me benzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes.

Është vetëdjegur shtetasi Nikolin Gjolaj i cili si pasojë e plagëve të mara ka ndërruar jetë dhe ndodhet në morgun e Spitalit Rajonal të Lezhës.

Mësohet se viktima njihet si person me problem mendore, ndërkohë ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e Policisë rreth shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej