Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Ksamil, gjendet i vdekur nga familjarët një 30-vjeçar

Nga Ejona 0

Është gjetur pa shenja jetë nga familjarët e tij një 30 vjeçar në Ksamil të Sarandës.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin Ervis Oruçi, 30 vjeç me precedentë penalë për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike. I riu kishte pak kohë që kishte dalë nga Spitali Psikiatrik i Vlorës
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej