Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Fushë Kosovë, gjendet i pajetë trupi i një të mituri

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë, pasi një i mitur është gjetur i vdekur në rrugën “Xhemajl Mustafa”.

Qytetarët kanë njoftuar policinë bashkiake për një trup të shtrirë afër një ndërtese. Ekipet policore dhe mjekësore kanë konstatuar vdekjen e viktimës i cili ishte i gjinisë mashkull dhe në moshë të mitur.

Flora Ahmeti,  zëdhënëse e Policisë në Prishtinë ka thënë se po vazhdojnë hetimet për këtë rast dhe se rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë.

“Sot rreth ores 17:30 kemi pranuar informaten se ne afersi te nje ndertese, ne rrugen Xhemajl Mustafa ne Fushe Kosove, ndodhet një person i shtrirë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipi mjekësor , i cili ka konstatuar vdekjen e viktimes mashkull (i mitur)” njofton Ahmeti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej