E rëndë/ Bie nga ura në lumë, ndërron jetë burri në Kamenicë

0
51

Një burrë në fshatin Koretin të Kamenicës ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur.

Policia ka nisur hetimet për rastin, që po cilësohet si “vdekje e dyshimtë”.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 17:00. Policia jep detaje se viktima mashkull  kosovar duke kaluar mbi një urë për këmbësor, ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur.

Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për obduksion.

*Fotoja është ilustruese