E nxehtë flakë, ja si shfaqet Erjona Sulejmani (FOTO)

0
56

Erjona Sulejmani këtë herë ka thyer të gjitha parashikimet lidhur me postimet e fundit. Së fundmi, bukuroshja e njohur ka bërë një postim në rrjetet e saj sociale, ku duket tejet e nxehtë dhe shumë e kuruar dhe gati për verën. Në përshkrimin e fotos, Sulejmani nuk preferon të shkruajë diçka, por ka gjetur një zgjidhje të thjeshtë duke e shoqëruar me një emoji me zemër të zezë.

Ish-partnerja e lojtarit Blerim Dzemaili tregon anën e saj tepër sensuale dhe bën për vete fansat, duke treguar asetet e saj provokuese.

Së fundmi, për sa i përket reagimeve, kanë qenë të shumta dhe mund të përmendim pothuajse 12 mijë pëlqime për këtë foto, por ajo që vihet re është që edhe fotot e tjera nuk ngelen pas. “Seksi”, “zjarr”, “Flakë” dhe “Ëaë” ishin vetëm disa nga komentet më pikante dhe që na ranë në sy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani)