Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E martuar prej tetë vitesh, këngëtarja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël

Nga Ejona 0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë një fëmijë.

Lajmi është bërë i ditur nga gazeta “Telegraf”, e cila sqaron se shtatzënia e këngëtares është vënë re edhe në fotot që publikon së fundmi në Instagram, ku shfaqet e veshur me rroba më të gjera se zakonisht.

Këngëatarja e dashur shqiptare është e martuar me muzikantin, Astrit Pallaska që nga viti 2011.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej