Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E diel e tensionuar në TV Klan/ Eni Çobani: Në vendin tonë nuk ka burra ka vetëm gra. Kjo është një fatkeqësi

Nga 27-shi 0

Një e dielë e tensionuar ka qenë sot në seancën e rradhës të “Shihemi në Gjyq”.

Historia e një lidhjeje jashtë martesore, ka revoltuar pafund edhe ndërmjetësuesen Eni Çobani e cila ka përcjellë sot një mesazh për të gjithë burrat shqiptarë.

“Në gjithë këto vite emision nuk kemi patur burra. Të gjithë të ftuarit burra kanë refuzuar të vijnë duke treguar kështu një mungesë totale përgjegjësie.

Në vendin tonë nuk ka burra, ka vetëm gra dhe kjo është një fatkeqësi”, shprehet Çobani.

Në seancë nuk kanë munguar as të sharrat dhe fyerjet e të ftuarve që kanë tensionuar më keq situatën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej